Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

Андрій Садовий

Вівторок, 5 березня 2019, 10:47

Садовий офіційно відкликає свою кандидатуру з виборів

Андрій Садовий подав заяву до ЦВК про відкликання своєї кандидатури з президентських виборів.

Про це повідомляє прес-служба Об'єднання "Самопоміч".

Сьогодні лідер Об'єднання "Самопомоч", міський голова Львова Андрій Садовий подав заяву до Центральної виборчої комісії про відкликання своєї кандидатури з виборів Президента України 31 березня 2019 року.

"Саме зараз Україна має шанс обрати проукраїнського антикорупційного президента. Той шлях, яким йде країна зараз, заведе в дуже темні часи. Хтось може зі мною погодитись, чи не погодитись, але я так думаю. І тому я прийняв для себе непросте, але дуже відповідальне рішення" – заявив Садовий.

Зазначимо, ще наприкінці минулого року Садовий наголошував, що сподівається пройти у другий тур президентських виборів та зустрітися там з Анатолієм Гриценком. Однак, як пояснив міський голова Львова, він не боїться втратити виборців, бо вони розуміють його позицію.

"Мені вже 50 років, я чудово розумію, на що можуть піти оці нелюди в українській політиці. Для них Україна – це територія, яку вони грабують і викачують звідси ресурси, щоб безбідно вибудовувати собі маєтки по цілому світу", – додав Садовий. 

Нагадаємо, 1 березня кандидат у президенти Андрій Садовий відмовився від участі у виборах на користь Анатолія Гриценка. Він нагадав, що підтримує ідею висунути єдиного кандидата від опозиції, і впевнений, що цей кандидат 100% переможе на виборах.

Натомість у штабі кандидата в президенти Петра Порошенка не бояться об'єднання Андрія Садового з Анатолієм Гриценком. Раніше Садовий наголошував, що сподівається пройти у другий тур президентських виборів та зустрітися там з лідером Громадянської позиції Анатолієм Гриценком.  

Крім цього, Садовий заявив, що його політична сила буде брати участь у парламентських та місцевих виборах.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.