Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. І. Нечуя-Левицького, 13

google.com.ua

Понеділок, 25 березня 2019, 13:45

Садовий продає приміщення у будинку-пам'ятці архітектури Львова за 332 тисячі гривень

вул. І. Нечуя-Левицького, 13

Львівська міськрада виставила на продаж приміщення у будинку на вул. І. Нечуя-Левицького, 13 за 332 тис грн.

Управління комунальної власності Львівської міської ради виставило на продаж у системі ProZorro приміщення мансарди на вул. І. Нечуя-Левицького, 13 у Львові, загальною площею 32,3 кв.м.

Триповерховий будинок, в якому знаходяться приміщення, розташований у Франківському районі в межах історичного ареалу Львова і є пам'яткою архітектури місцевого значення. Район розташування характеризується житловою забудовою, комерційними об'єктами, поруч та неподалік об'єкта знаходяться: житлові 2-х і 4-х поверхові будинки з вбудованими на перших та цокольних поверхах комерційними об'єктами, магазини, відділення банків.

Аукціон стартує 12 квітня, а початкова вартість приміщення становить 332 160 грн.

Кам'яниця на вул. І. Нечуя-Левицького, 13 виконана у стилі сецесія Каспером Юліаном Драневичем та Соломоном Рімером у 1906-1907 роках. Вона пишно декорована сецесійною ліпниною, що доповнена кованими балюстрадами балконів. Фасад у центральній частині завершується криволінійним, високим аттиком.

Нагадаємо, раніше ТзОВ "Львівмедікалцентр", власником якого є адвокат Григорія Козловського Юрій Ломага, придбало приміщення у будинках на Площі Ринок, 12 і 13 за 34 млн грн.

А приміщення у будинку на площі Ринок, 38 придбала ТОВ "Крімсон Корп" за 56 млн грн, що на 6 млн грн більше, за початкову ціну. Також міськрада продала за 6 млн грн кам’яницю на Площі Ринок зі спадщини ЮНЕСКО.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.