Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. Труша, 8

вул. Труша, 8

city-adm.lviv.ua

Четвер, 11 квітня 2019, 13:50

Міськрада на 150 тисяч зменшила вартість приміщення у Франківському районі

Львівська міськрада продає приміщення у будинку на вул. Труша, 8 за 158 тис грн, що становить на 50% менше, ніж його початкова вартість.

Управління комунальної власності Львівської міської ради вдруге виставило на продаж у системі ProZorro приміщення цокольного поверху на вул. Труша, 8 у Львові, загальною площею 33,3 кв.м.

Початкова ціна приміщення, виставленого на аукціон, який мав відбутися 11 квітня, становила 316 944 грн, однак тепер її зменшили до 158 472 грн. В управлінні комунальної власності пояснили, що приміщення не придбали під час першого етапу, відтак, повторний аукціон оголошується зі зниженням стартової ціни на 50%.

Повторний аукціон стартує 2 травня.

Будинок, в якому знаходяться приміщення, розташований в серединній частині центру Львова у Франківському районі, який характеризується в основному житловою забудовою міста. Поруч та неподалік об'єкта знаходяться: житлові будинки, магазини, сервісний центр Samsung, Музей Труша, Кульпарківський парк, автостоянка, церква, Генеральне консульство Чеської Республіки, середня школа, дитячий садочок.

Нагадаємо, раніше ТзОВ "Львівмедікалцентр", власником якого є адвокат Григорія Козловського Юрій Ломага, придбало приміщення у будинках на Площі Ринок, 12 і 13 за 34 млн грн.

А приміщення у будинку на площі Ринок, 38 придбала ТОВ "Крімсон Корп" за 56 млн грн, що на 6 млн грн більше, за початкову ціну. Також міськрада продала за 6 млн грн кам’яницю на Площі Ринок зі спадщини ЮНЕСКО.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.