Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

львівські маршрутки

львівські маршрутки

Понеділок, 22 квітня 2019, 13:00

Жодна фірма не зголосилася продати АТП Садового квитки для маршруток

АТП №1 провалило аукціон з придбання 30 млн штук квитків для проїзду у маршрутках Львова через брак учасників.

Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 відмінило тендер у системі ProZorro на придбання транспортних квитків, які переможець тендеру мав постачати до 31 березня 2020 року.

Перший аукціон стартував 25 березня, однак на нього не подався жоден учасник. Саме тому АТП №1 оголосило повторні торги, які відбулися 15 квітня, проте знову ж забракло учасників. Очікувана вартість послуг становила, як й у попередній закупівлі, 750 000 грн.

Як вказано у закупівлі, всього АТП №1 замовило 30 000 000 штук разових квитків для проїзду в автобусі. Квиток має бути формату 40х60 мм, графічний дизайн (гільошні сітки, мікротекст) на лицьовому боці виробу, а на титульній стороні вказано: назву підприємства (ЛК АТП №1), назву міста (Львів), назву квитка (разовий квиток для проїзду в автобусі), номінал квитка, серію та номер квитка, підприємство виробник квитка.

Нагадаємо, раніше ЛКП АТП №1 скасувало закупівлю на обслуговування 8 автобусів через брак учасників.

Додамо, 14 лютого депутати Львівської міськради звернулися до міського голови Львова з вимогою оприлюднити інформацію щодо використання автоматизованих систем підрахунку пасажирів у автобусах ЛКП АТП №1.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.