Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вітроелектростанція на Львівщині

вітроелектростанція на Львівщині

Четвер, 18 квітня 2019, 15:14

На Яворівщині збудують нову вітроелектростанцію

Львівська ОДА виділила майже 3 га землі на Яворівщині для будівництва вітрової електростанції.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Олега Синютка від 17 квітня 2019 року.

ТзОВ "Вінд Павер Джі Ес Ай" отримає три земельні ділянки за межами села Залужжя Яворівського району для будівництва вітрової електростанції.

"Затвердити ТзОВ "Вінд Павер Джі Ес Ай" проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, для будівництва та обслуговування вітроелектростанцій" – йдеться у розпорядженні.

Згідно з розпорядженням фірма отримала в оренду терміном на 49 років три земельні ділянкі, площею майже 3 га. Зокрема дві ділянки по 1,0000 га та одну ділянку площею 0,8973 га. 

За даними порталу Youcontrol, ТзОВ "Вінд Павер Джі Ес Ай" зареєстроване з 2011 року у Трускавці, займається будівництвом інших споруд. У фірми відсутній кінцевий власник, а засновником є АТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Грінвіль". Розмір статутного капіталу підприємства складає 100 000 грн.

Зазначимо, що керівник ТзОВ "Вінд Павер Джі Ес Ай" – Орест Саприка, який також керує ТзОВ "Терновиця Солар", яке займається виробництвом електроенергії. Два дні тому Олег Синютка виділив ТзОВ "Терновиця Солар" чотири ділянки у Яворівському районі для будівництва сонячної електростанції.

Додамо, що кінцевий бенефіціарний власник ТзОВ "Терновиця Солар" Іван Торський чотири місяці тому створив нову фірму "Вінд Павер Джі Ес Ай 2", яку зареєстрував у сусідньому приміщенні у Львові на вулиці Княгині Ольги 100Е. Підприємство також займається виробництвом електроенергії, очевидно його створили для реаліції проекту вітроелектростанцій.

 

 

Нагдаємо, у грудні 2018 року, Львівська ОДА надала ТзОВ "Вінд Павер Джі Е Ай" 20 га землі на Яворівщині для будівництва вітрової електростанції.

Також, на початку квітня Львівська ОДА виділила 4 земельні ділянки поблизу села Березина двом фірмам нардепів братів Дубневичів для прокладання підземної кабельної лінії до сонячних електростанцій.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.