Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Гніздичівська ОТГ

Гніздичівська ОТГ

Середа, 24 квітня 2019, 12:14

До складу Гніздичівської ОТГ включили навколишні села

Львівська ОДА приєднала до Гніздичівської об'єднаної громади ще 7 сусідніх сіл.    

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Олега Синютка від 23 квітня 2019 року.

Згідно з розпорядженням, до Гніздичівської об'єднаної територіальної громади приєднають територіальних громад сіл Махлинець, Корнелівка, Нове Село, Облазниця, Воля Облазницька, Жирівське, Дунаєць.

В обласній державній адміністрації розглянули проекти рішень Облазницької сільської ради та Гніздичівської селищної ради ОТГ Жидачівського району Львівської області "Про добровільне приєднання територіальних громад до об'єднаної територіальної громади".

В результаті встановили, що ці проекти відповідають умовам добровільного приєднання навколишніх сіл. Зокрема, територіальна громада Облазницької сільської ради є суміжною територіальною громадою і відповідно до перспективного плану формування територій громад Львівської області належить до Гніздичівської селищної ради ОТГ.

                                   (карта Гніздичівської ОТГ)

Відтак, кількість населення Гніздичівської ОТГ збільшується з 6862 осіб до 8000 осіб.

Раніше Варіанти дослідили здобутки та промахи Гніздичівської об'єднаної територіальної громади.

Нагадаємо, востаннє уряд вносив зміни у перспективні плани формувань ОТГ Львівщини ще у липні 2017 року. Ще у травні 2016 року на території Жидачівського району створили п'ять об'єднаних громад: Ходорівську, Жидачівську, Журавнівську, Гніздичівську та Новострілищанську. У вересні 2018 року до складу Гніздичівської ОТГ включили ще 7 навколишніх сіл.

Додамо, що у липні 2018 року голова Львівської ОДА Олег Синютка не дозволивутворити чотири ОТГ на Львівщині через те, що їх створення не було передбачно перспективним планом Львівщини, затвердженим урядом.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.