Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

паркування у Львові

паркування у Львові

П'ятниця, 26 квітня 2019, 12:15

У Львові заплатити за паркування можна буде через смартфон

Система мобільного паркування Smart Parking працюватиме на 13 паркінгах міста, на яких не буде автоматів для оплати.

Сьогодні, 26 квітня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення впровадити у Львові у порядку експерименту у рамках проекту Smart Parking оплату послуг за паркування виключно за допомогою мобільних додатків, смс-повідомлень та QR-кодів.

З 1 червня систему оплати впровадять на майданчиках для паркування, які знаходяться на вул. Листопадового Чину (12 парко-місць), вул. П. Саксаганського (21 парко-місце), вул. Б. Лепкого (21 парко-місце), вул. І. Огієнка (18 парко-місць), вул. М. Лисенка (13 парко-місць), вул. П. Куліша (45 парко-місць), вул. Шпитальна (25 парко-місць).

З 1 вересня система Smart Parking  запрацює на майданчиках для паркування на вул. Є. Гребінки (18 парко-місць), вул. М. Драгоманова (30 парко-місць), вул. Сянська (15 парко-місць), вул. Лазнева (10 парко-місць), вул. Медова
(9 парко-місць), вул. М. Гоголя (27 парко-місць).

До цього часу ЛКП "Львівавтодор" має встановити поруч з відповідними дорожніми знаками інформаційні щити щодо правил паркування та порядку розрахунку за послуги паркування за допомогою мобільних додатків, смс-повідомлень і QR-кодів та інформаційну табличку "Мобільне паркування".

Нагадаємо, на площі Є. Петрушевича, що входить в історичну частину Львова, ЛКП "Львівавтодор" зведе підземний багаторівневий паркінг.

Також, з 16 жовтня 2018 року водії можуть придбати місячний абонемент на паркування у Львові за ціною від 700 грн до 2800 грн. 

Зазначимо, у вересні 2018 року Львівська міськрада вирішила проаналізувати завантаженість паркувальних майданчиків у місті. Станом на кінець травня, паркувальні майданчики у центрі Львова були завантажені на 79%.

Окрім цього, водіям автівок заборонили паркуватися на тротуарах, а ще у грудні 2017 року депутати міськради затвердили перелік вулиць, на яких паркування автомобілів заборонено. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.