Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

АЗС "Окко"

Середа, 8 травня 2019, 11:55

Синютка виділив Антонову ще дві АЗС на Львівщині

АЗС "Окко"

ПАТ "Концерн Галнафтогаз" отримало для обслуговування дві АЗС "ОККО" поблизу Рясне-Руська та пункту пропуску "Краківець". 

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Олега Синютка від 7 травня 2019 року.

ПАТ "Концерн Галнафтогаз" отримає в орену терміном на 10 років дві земельні ділянки поблизу Рясне-Руська та пункту пропуску "Краківець". 

"Надати ПАТ "Концерн Галнафтогаз" в оренду терміном на 10 років земельну ділянку площею 1,2000 га, розташовану за межами населеного пункту на території Рясне-Руської сільської ради Яворівського району Львівської області, для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій (обслуговування автозаправної станції)" – йдеться у розпорядженні.

Ще одну ділянку площею 0,5678 га для обслуговування автозаправки голова Львівської ОДА виділив за межами населеного пункту на території Краковецької селищної ради Яворівського району Львівської області.

"Надати ПАТ "Концерн Галнафтогаз" в оренду терміном на 10 років земельну ділянку площею 0,5678 га, розташовану за межами населеного пункту на території Краковецької селищної ради Яворівського району Львівської області, для обслуговування автозаправної станції" – йдеться у розпорядженні.

 

Нагадаємо, ПАТ "Концерн Галнафтогаз" – мережа автозаправних комплексів "ОККО". У 2015 році компанія перебазувалася  зі Львова до Стрия.

Мажоритарним акціонером компанії є Віталій Антонов, голова Наглядової Ради Страхової компанії "Універсальна", президент "Універсальної інвестиційної групи". Він у 2019 році планує розпочати будівництво цілорічного курорту в смт. Славське.

Також 22 серпня минулого року СБУ провела  обшук у львівському та київському офісах ПАТ "Концерн Галнафтогаз" черех підозру фірми у фінансуванні тероризму. А 25 жовтня 2018 року його закрили у зв’язку з відсутністю в діянні складу кримінального правопорушення.

Додамо, у серпні цього року виконавчий комітет Львівської міської ради дозволив ПАТ "Концерн Галнафтогаз" збудувати АЗС "ОККО" вул. Личаківській.