Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

учасники АТО

П'ятниця, 7 червня 2019, 13:11

Учасникам АТО зі Львова передбачили по 25 00 гривень допомоги

учасники АТО

Львівська міськрада виділятиме 25 тис грн одноразової допомоги військовослужбовцям-контрактникам, які проживають у Львові.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Вчора на сесії Львівської міської ради депутати прийняли рішення про виділення учасникам АТО – мешканцям Львова, які перебувають на військовому обліку та підписали контракт на строк не менше 3-х років для проходження військової служби у Збройних силах України, одноразову допомогу в 25 тис грн.

Допомога передбачена лише для львів'ян, а виплата здійснюється за поданням військового комісара або командира військової частини з постійним місцем дислокації у Львові із долученням витягів з наказів про зарахування у списки особового складу військових частин.

За попередніми підрахунками, йдеться про виділення протягом року матеріальної допомоги близько 70 учасникам АТО зі Львова.

Нагадаємо, на початку жовтня 2016 року Львівська міськрада передбачила матеріальну компенсацію бійцям АТО по 100 тис грн кожному замість земельних ділянок та внесли зміни до програми підтримки учасників АТО – мешканців Львова.

Програма діятиме у Львові до 2020 року. На виплату матеріальної допомоги у міському бюджеті виділять 410 млн грн: 10 млн виділили у 2016 році і по 100 млн грн виділяють кожного наступного року.

Додамо, 24 травня активісти звинуватили посадовців у тому, що Львівська міськрада не виділяє учасникам АТО квартири, згідно з державною програмою, однак безпідставно віддає їх у власність чиновників Лььвівської міськради.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.