Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

площа Ринок, 5

google.com.ua

Вівторок, 25 червня 2019, 12:56

У Львові за 725 000 гривень відновлять пам'ятку архітектури на площі Ринок

площа Ринок, 5

Львівська міськрада замовила за 725 тис грн реставрацію пам'ятки архітектури на площі Ринок у львівської асоціації "Союзу організацій інвалідів України".

Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради оголосило тендер у системі ProZorro на ремонтно-реставраційні роботи будинку-пам'ятки архітектури на площі Ринок, 5, які переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2020 року.

Аукціон стартував 22 травня, участь у ньому взяли ТзОВ "Еталон-Ком" та колективне підприємство "Центр комплекс" Львівської обласної асоціації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України", які запропонували здійснити усі роботи за 724 900 грн й 725 000 грн відповідно. Переможцем обрали львівську асоціацію "Союзу організацій інвалідів України". Додамо, очікувана вартість послуг становила 825 481 грн.

 

Як вказано у закупівлі, під час реставрації у будинку відновлять головний фасад й пофарбують, здійснять рекончтрукцію балкону та обрамлення вікон.

Зазначимо, будинок на пл. Ринок, 5, колишня кам'яниця Ганлівська, є пам'яткою архітектури Львова. Будинок відбудований після пожежі 1571 року на місці давньої "кам'яниці Лукашевичів" у 1571-1577 рр. на замовлення львівської міщанки Софії Ганльової (Ганль) за проектом архітектора Петра Красовського з Лугано.

За даними порталу Youcontrol, "Союз організацій інвалідів України" зареєстрований у Львові з 1993 року і займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Статутний капітал підприємства становить 8800 грн. 

Нагадаємо, ця фірма також реставрує ансамбль Домініканського монастиря у Жовкві, а нещодавно Львівська міськрада замовила за 7,9 млн грн реставрацію пам'ятки архітектури на проспекті Т. Шевченка у ПП "Володар-маркет".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.