Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львів

Львів

Четвер, 20 червня 2019, 14:01

У Львові створили нове комунальне підприємство для дітей з особливими потребами

Львівські депутати створили КП "Інклюзивно-ресурсний центр Франківського району".

Сьогодні на сесії Львіської міської ради депутати підтримали рішення про створення комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр Франківського району Львова". "За" проголосували 45 депутатів.

Інклюзивно-ресурсний центр Франківського району Львова підпорядковуватиметься управлінню освіти департаменту гуманітарної політики  міськради та фінансуватиметься за рахунок коштів бюджету Львова.

Як заявила начальниця управління освіти Львіської міської ради Зоряна Довганик, новий інклюзивно-ресурсний центр створюється для надання корекційної допомоги та комплексного вивчення дітей з особливими потребами з подальшою організацією навчання в школах та садочках міста.

Наразі управління освіти департаменту гуманітарної політики має до 1 серпня розробити, затвердити та подати на реєстрацію положення про цю комунальну установу.

Нагадаємо, у квітні у Львові погодили створення ЛКП "Львівський міський молодіжний центр", що займатиметься розвитком молоді, а минулоріч створили Інститут стратегії культури, який займатиметься координуванням усіх культурних закладів міста, та ЛКП "Львівське радіо".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.