Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Петро Порошенко, Володимир Квурт

Петро Порошенко, Володимир Квурт

Вівторок, 25 червня 2019, 15:58

Володимир Квурт запросив Петра Порошенка відвідати Винники

Сьогодні у центрі Львова екс-президент України Петро Порошенко зустрівся із міським головою Винник Володимиром Квуртом.

Політики пройшлися площею Соборною до квіткового ринку, спілкувалися з львів'янами та обговорювали питання, які стосуються розвитку Львова.

Про це повідомило Гал-інфо. 

Володимир Квурт запросив Петра Порошенка відвідати Винники. Він наголосив, що необхідно об'єднати українців, розвіяних по світу. І саме Винники можуть стати центром такого об'єднання, тому що в них сьогодні живе багато переселенців з Польщі, а також інших куточків світу та України. 

"У Винниках має постати культурний центр Св. Софії, де особливе місце треба присвятити пам'яті про українців, яких розвіяло світом, яких примусово переселили. Треба пам'ятати про депортованих, про їхню долю та їхні великі досягнення, які зараз несправедливо забули або, взагалі, не згадують на Батьківщині. Винники мають стати центром єднання і свідченням величі простої, Божої людини" – зазначив Квурт.

Петро Порошенко купив на Галицькому ринку букет квітів для журналістів газети "Високий замок". На алеї перед входом на ринок львів'яни мали нагоду поспілкуватися з колишнім президентом та зробити селфі. 

Нагадаємо, ЦВК зареєструвала Володимира Квурта кандидатом у народні депутати у 115 в.о. 

Володимир Квурт є співзасновником ГО "Великий Львів". В 2015 році Володимир Квурт переміг на виборах міського голови Винників. В 2005 році його обрали депутатом і секретарем Львівської міської ради.

Додамо, депутати Винниківської міськради підтримали рішення її голови Володимира Квурта балотуватися до Верховної Ради України.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.