Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Зураб Аласанія

Зураб Аласанія

Радіо Свобода

Понеділок, 1 липня 2019, 15:10

Аласанію поновили на посаді керівника Суспільного

Зураба Аласанію офіційно поновили на посаді голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Про це повідомляє UA: Суспільне мовлення.

"Від сьогодні, з 1 липня, Зураба Аласанію офіційно поновлено на посаді голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії України" – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 27 червня Наглядова рада скасувала своє рішення про припинення контракту з головою правління Суспільного Зурабом Аласанією.

Нагадаємо, 1 лютого Наглядова рада НСТУ прийняла рішення про відсторонення Зураба Аласанії з посади голови правління "Суспільного" мовлення. 13 лютого вона відтермінувала звільнення Зураба Аласанії до 6 травня. З того часу Зураб Аласанія пішов в офіційну відпустку, щоб не бути звільненим 6 травня.

А у червні цього року суд постановив, що рішення Наглядової ради НСТУ про звільнення Зураба Аласанії є незаконним і має бути скасованим.  

Аласанію обрали головою правління НСТУ у квітні 2017 року. До того він був генеральним директором Національної телекомпанії України, доки у 2016 році не подав у відставку "у зв'язку із катастрофічною ситуацією з фінансуванням телерадіомовлення".

Додамо, у вересні 2018 року ОБСЄ закликала українську владу відновити мовлення Національної громадської телерадіокомпанії "UA: Перший" і терміново вирішити проблеми з її фінансуванням.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.