Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вул. Короленка, 7

Google maps

Вівторок, 16 липня 2019, 11:16

Львівська облрада може вдруге виставити на аукціон будинок на Короленка,7

вул. Короленка, 7

Через те, що Львівська міськрада не виділила 40 млн грн на купівлю цього приміщення у обласної ради виникають проблеми з наповненням бюджету.  

Сьогодні, 16 липня, під час апаратної наради у Львівській ОДА перший заступник голови Львівської облради Андрій Білоус заявив, що Львівська обласна рада прийняла рішення на прохання міськради про згоду на передачу будинку на вулиці Короленка, 7 на баланс міста. Але, оскільки міськрада не виділила 40 мільйонів гривень, щоб викупити це приміщення, у області можуть виникнути проблеми з наповненням бюджету.

"Оскільки у міській раді не прийняли рішення про передачу 40 мільйонів гривень, відповідно у нас виникає загроза не наповнення бюджету. Для обласного бюджету це помітна сума і тому я прошу щоб міськарада пояснила, чи планується далі цей трансфер, щоб ми розуміли чи можемо розраховувати на ці кошти" – заявив Андрій Білоус.

За його словами, якщо міськрада не виділить необхідну суму, то Львівська обалсна рада ініцюватиме інші рішення щодо цього майна.

Натомість керуюча справами виконкому Львівської міської ради Марта Литвинюк повідомила, що мер міста Андрій Садовий планує скликати позачергову сесію, щоб знову обговорити це питання.

"Сесія міськради дійсно не прийняла це рішення, і сесії впринципі вже закрилися і наступне чергове засідання повинно відбутися вже в вересні, але заради цього питання міський голова скличе позачергову сесію, можливо через два тижні" – зазначила Марта Литвинюк.

Нагадаємо, 11 липня під час сесії Львівської міськради депутати відмовилися виділити 40 мільйонів на купівлю колишнього інтернату на Короленка.

Додамо, 27 лютого Львівська облрада продала приміщення колишньої школи-інтернату №2 на вул. Короленка, на які претендує "Центр опіки сиріт", київській фірмі за 35 млн грн. Про це повідомляється в системі Pro Zorro. 

Тоді ж Господарський суд міста Києва суд розглянув заяву Львівської міської ради та зупинив дію рішення Львівської облради і сам аукціон з продажу приміщень на вул. Короленка, 7.

6 березня Львівська облрада подала до суду щодо відшкодування з бюджету Львова більше 35 млн грн збитків через заборону продажу приміщень на вул. Короленка, 7. 

Зазначимо, у січні депутати Львівської міськради підтримали електронну петицію та направили звернення до Львівської облради з проханням надати "Центру опіки сиріт" приміщення на вул. Короленка, 7.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.