Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Маркіян Мальський

Маркіян Мальський

Середа, 17 липня 2019, 14:48

Мальський м'яко стелить Садовому стежечку у рай

Маркіян Мальський запропонував Андрію Садовому співпрацю та планує разом з ним  втілити багато нових проектів у Львові та області.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради. 

Сьогодні під час представлення міський головою Львова Андрієм Садовим нового в.о. директора департаменту містобудування Львівської міської ради, яким став Володимир Цабак, голова Львівської ОДА Маркіян Мальський заявив, що спільно із міським головою Львова Андрієм Садовий планує втілити багато нових проектів у Львові та області.

"Хочу твердо заявити про те, що інтереси міста Львова для області мають особливе місце. Ми будемо робити все в наших силах для того, щоб покращувати ваше з нами і з мешканцями Львівщини життя. Думаю, що ми разом зможемо втілити багато проектів. Та напруга, яка існувала в минулому, запевняю, що її не буде. Давайте спільно наздоганяти те, що було втрачено в той період, коли ця напруга була" – наголосив Маркіян Мальський.

Зазначимо, 6 липня цього року президент Володимир Зеленський офіційно представив нового голову Львівської ОДА Маркіяна Мальського. Мальський з жовтня 2016 року є почесним консулом Австрійської Республіки у Львові. Також Мальський є адвокатом АО Arzinger.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.