Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вул. Тернопільська

вул. Тернопільська

google.com.ua

П'ятниця, 26 липня 2019, 12:32

Ситуацію із забудовником на вулиці Тернопільській у Львові вирішуватиме спеціальна комісія

Львівська міськрада створила комісію для розслідування ситуації із незаконними забудовами на вул. Тернопільській та будівництвом тут дитячого садочка.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні виконком Львівської міської ради прийняв рішення створити спеціальну комісію, щоб вирішити ситуацію із низкою незаконних забудов на вул. Тернопільській, 21.

Зокрема, як повідомляли Варіанти раніше, забудовник, який входить в групу компаній "Мальви", спорудив дев'ять будинків замість запланованих п'яти, при цьому один з будинків звів на території, виділеній на дитсадок. Натомість приватний садочок він розпочав зводити в дворі одного з будинків, незважаючи на протести місцевих мешканців.

Наразі усі будроботи будівельні роботи на цій ділянці припинені, міськрада планує облаштувати тут громадський простір. А спеціальна комісія має обстежити цю територію та визначити місце для будівництва дитячого садочка.

Як повідомляли Варіанти раніше, на початку грудня 2017 року міськрада затвердила зміни до детального плану території району забудови, обмеженої просп. Червоної Калини, вул. Угорською, вул. Тернопільською, вул. Луганською (у тому числі території колишнього ДВО "Полярон" на вул. Угорській та ЗАТ "Львівторгбуд" на вул. Тернопільській).

Тут ще у листопаді того ж року передбачали будівництво офісного центру, два житлові квартали та школи. Будівельна компанія пообіцяла скерувати на ім'я міського голови Львова гарантійний лист щодо будівництва школи і дитсадка.

А нещодавно забудовник ТзОВ "КСФ Груп" заплатив місту 200 тис грн за самовільно зрубані дерева біля "Полярону" й зобов'язався висадити 12 молодих саджанців та облаштувати зупинку та велодоріжку.

Додамо, у квітні цього року Львівська міськрада визначила 10 незаконних новобудов Львова, у яких ризиковано купляти квартири. До цього переліку входить й забудову на вул. Варшавській.

Раніше Варіанти дослідили ситуацію із незаконними забудовами у місті та дізналися як забудовують історичну частину Львова, яка входить до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.