Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. Сахарова, 52

вул. Сахарова, 52

city-adm.lviv.ua

Вівторок, 30 липня 2019, 10:36

Петиція проти знесення будинку Терлецького зібрала більше 500 голосів

За чотири дні петиція про збереження будинку на Сахарова, 52 та недопустимість будівництва тут офісного центру зібрала 512 голосів.

Як повідомляли Варіанти раніше, 26 липня на порталі е-петицій Лідія Конюх зареєструвала електронну петицію з вимогою зберегти будинок Терлецького, побудований в 1907 році на вул Сахарова, 52.

За чотирі дні петиція набрала 512 голосів із 500 потрібних, відтак, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, депутати мають її прийняти або відхилити, а наступна сесія Львівської міської ради відбудеться у четвер, 1 серпня.

За словами автора будинок є окрасою вулиці Сахарова та знаходиться у відмінному стані і не потребує реконструкції, а підключення новобудови до старих комунікацій призведе ще до більшого затоплення вулиці під час опадів.

Натомість 29 липня, Василь Жбадинський зареєстрував протилежу петицію з проханням знести будинок на вул. Сахарова, 52, щоб на його місці збудувати новий скляний офісний центр. Станом на 10:25 год петиція зібрала 190 голосів.

Нагадаємо, в п'ятницю, 26 липня, виконком Львівської міськради всупереч протестам мешканців району дозволив знести будинок на вулиці Сахарова, 52, а на його місці збудувати 3-поверховий скляний офісний центр з підземним паркінгом.

Додамо, електронні петиції у Львові були введені з 22 лютого 2016 року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.