Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Західний Буг

Вівторок, 13 серпня 2019, 10:01

В Україні започаткувати традицію щорічного відзначення Дня Західного Бугу

Західний Буг

У неділю в Золочівському районі вперше відзначили День річки Західний Буг.

Про це повідомляє Державне агентство водних ресурсів України.

Держагентство водних ресурсів України спільно з Басейновим управлінням водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну, департаментом екології Львівської ОДА та місцевою владою Золочівського району у неділю, 11 серпня, організували й провели День Західного Бугу в селі Верхобуж, де ця річка бере свій початок.

Ідея про започаткування традиції із щорічного відзначення у серпні Дня річки Західний Буг виникла ще у травні цього року.

"Такі екологічні заходи покликані підвищувати екологічну свідомість громадськості, виховувати розуміння про свою персональну відповідальність за чистоту водойм. День Західного Бугу об’єднав ідейних захисників річки, місцевих жителів, гостей свята та інших, і тут кожен зміг долучитися та стати частиною цього екологічного івенту" – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, через незадовільну роботу очисних споруд Львова у 2016 році якість води в басейні річки Західний Буг значно погіршилася.

Варіанти в межах проекту "Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини" провели розслідування щодо забруднення довкілля на Львівщині, стан берегів річки Західний Буг та занедбаного стану каналізаційної мережі Львова. Детальніше про це можна дізнатися тут

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram