Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

сміттєзвалище

сміттєзвалище

Середа, 28 серпня 2019, 15:30

На облаштування нового сміттєзвалища у Яворівському районі передбачили 74 мільйони

Новояворівська міськрада вдруге замовила облаштування нового сміттєзвалища поблизу села Залужжя, проте підняла ціну до 74 млн грн.

Новояворівська міська рада вдруге оголосила закупівлю у системі ProZorro на будівництво полігону твердих побутових відходів для Новояворівська, земель Залузької сільської ради Яворівського району, яке переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2022 року

Аукціон відбудеться 6 вересня, а початкова вартість закупівлі становить 74 923 147,20 грн. Додамо, перший аукціон стартував 15 серпня, однак на нього не подався жоден учасник й закупівлю відмінили. Тоді вартість облаштування полігону становила 29 171 670 грн, проте йшлося лише про одну чергу будівництва, на відміну від цього тендеру.

Відтак, у закупівлі йдеться про першу та другу чергу будівництва, кошти на яке передбачені у місцевому та державному бюджетах.

Зазначимо, ще наприкінці 2018 року Львівська ОДА виділила Новояворівській міській раді земельну ділянку на території села Залужжя, площею 5 га, для облаштуваненя на ній полігону твердих відходів.

Нагадаємо, у лютому цього року Самбірська міськрада замовила реконструкцію місцевого сміттєзвалища за 73 млн грн у ТОВ "Вельт Капітал" зі Львова. Також ПП "Євростильбуд-реконструкція" рекультивує сміттєзвалища поблизу смт. Бориня за 14 млн грн.

Додамо, згідно з Програмою поводження з твердими побутовими відходами у Львівській області на 2017-2022 роки, до 2022 року на Львівщині планують залишити лише 7 полігонів ТПВ. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.