Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Галина Васильченко

Галина Васильченко

Вівторок, 3 вересня 2019, 14:35

Васильченко цуралась Вакарчука заради партійної клікабельності

Народна депутатка Галина Васильченко офіційно увійшла до фракції Голосу.

Про це сьогодні перед засіданням Верховної Ради України повідомив її спікер Дмитро Разумков.

Сьогодні у Верховній Раді офіційно зареєстрували заяви народних депутатів про входження до складу фракцій нових нардепів партій Слуга народу та Голос. Відтак, Голос поповнили Галина Васильченко, Інна Совсун та Ольга Степанишина.

Зазначимо, під час першого засідання, що відбулося 29 серпня, Галина Васильченко, яка пройшла до Верховної Ради 9 скликання від партії Голос у 118 виборчому окрузі Львова, не увійшла у фракцію Голос, натомість залишилася позафракційною.

Згодом народна депутатка повідомила про певні технічні питання щодо цієї ситуації та зазначила, що вже зовсім незабаром вона вже буде у складі фракції партії Голос.

Галина Васильченко – заступниця директора з економічних питань ПП "Корбіз" та колишня членкиня Української Галицької Партії.

Під час підрахунку голосів виборчою комісією лідер Голосу Святослав Вакарчук заявляв, що Богдан Дубневич, який балотувався у тому ж окрузі, незаконно випереджає Васильченко, оскільки, на його думку, відбулася крадіжка результатів голосування.

Нагадаємо, вчора під час першого засідання у Верховній Раді створили депутатську групу За майбутнє та п'ять депутатських фракцій: Слуга народу, Опозиційна платформа – За життя, Батьківщина, Європейська солідарність і Голос. Головою Верховної Ради обрали керівника партії Слуга народу Дмитра Разумкова. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.