Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

велодоріжка

велодоріжка

varta-1

Понеділок, 9 вересня 2019, 14:51

Велодоріжка на Княгині Ольги з'явиться не пізніше кінця 2020 року

ТзОВ "Трансбудторг" не зміг збудувати веложоріжку на вул. княгині Ольги вчасно.

Про це повідомив директор Vataga Agency Остап Малашняк в групі Varta-1 на Facebook.

Велодоріжку на вул. Княгині Ольги так і не побудували вчасно. Зокрема, дату завершення робіт відтермінували до 25 грудня 2020 року.

За словами керівника ЛКП "Інституту просторового розвитку" Олега Шміда, велодоріжку на Княгині Ольги не покинули, тому що роботи тривають на ділянці Княгині Ольги, 7-59, і велодоріжка буде вважатися введеною в експлуатацію, коли здадуть весь проект. 

"Асфальтування – коштовний процес, який вимагає акумулювання коштів. Фінансування з якихось причин іде нерегулярно і малими траншами. Очевидно, що якщо не буде достатньо коштів на закупівлю асфальту, підряднику вигідніше виконувати рентабельніші роботи – встановлювати поребрики і тротуарну плитку, чим він зараз і займається на середній частині Княгині Ольги", – зазначив Шмід.

За даними порталу YouControl, ТзОВ "Трансбудторг" зареєстроване у Львові з 2016 року, займається наданням в оренду будівельних машин і устатковання, а також діяльністю у сфері інжинірингу, геології та геодезії. Власниками фірми є мешканець Калуша Віталій Винник та львів'янин Андрій Гук. Розмір статутного капіталу підприємства становить 10 000 грн.

Нагадаємо, у Львові цьогоріч планують прокласти 20 км велодоріжки, а будівництво велодоріжки на вул. Княгині Ольги розпочали у жовтні 2018-го. Її мали закінчити до кінця липня. Генеральним підрядником робіт є ТзОВ "Трансбудторг"

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.