Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Палац спорту на Сихові

Палац спорту на Сихові

city-adm.lviv.ua

Середа, 18 вересня 2019, 15:58

У Львові вкотре оголосили конкурс на будівництво Палацу спорту на Сихові

Попередній конкурс відмінили, бо до аукціону допустили лише одного учасника. 

ЛКП "Палац ігрових видів спорту" оголосив новий тендер на будівництво спорткомплексу на Сихові. Вартість послуг оцінюють орієнтовно у 620 млн грн. 

Новий аукціон проведуть 20 листопада. Підрядник повинен виконати роботи за 59 місяців або майже 5 років. 

Зазначимо, "Палац ігрових видів спорту" оголошує конкурс на будівництво на Сихові вже втретє. Попередній тендер відмінили, бо до аукціону допустили лише одного учасника – ТОВ "Альтіс Констракшн". А відповідно до правил, треба розглядати не менше двох пропозицій. 

Найперший же конкурс скасували ще 30 листопада 2018 року через високу ціну, яка становила 961 млн грн.

Згідно з тендерною документацією, вартість для двох останніх тендерів зменшили завдяки здешевленню проекту. З нього виключили будівництво басейну, залишивши 4 ігрових зали (баскетбол – трибуни на 2 513 глядачів; волейбол – трибуни на 198 глядачів; регбі – трибуни на 237 глядачів; гандбол – трибуни на 228 глядачів), підйомник конвейєрного типу, скалодром на 500 кв.м, кафе, ліфти, 67 паркових лавочок, 56 урн для сміття, 6 велосипедних парковок, гойдалку.

Нагадаємо, у липні міськрада виділила на проектну документацію для будівництва Палацу на Сихові 1,3 млн грн. А в серпні – ще 900 тис. грн. 

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.