Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Грибовицьке сміттєзвалище

П'ятниця, 20 вересня 2019, 10:22

Грибовицьким сміттєзвалищем біля Львова опікуватиметься Вадим Ноздря

Грибовицьке сміттєзвалище

Депутати дозволили ліквідувати ЛКП "Збиранка", а усе майно підприємства та його обов'язки передати ЛКП "Зелене місто".

Вчора, 19 вересня, на сесії Львівської міської ради депутати підтримали рішення виконавчого комітету від 13 вересня та проголосували за припинення діяльності ЛКП "Збиранка" через приєднання до ЛКП "Зелене місто".

ЛКП "Збиранка" вирішили ліквідувати з метою оптимізації діяльності у сфері поводження з відходами у Львові. Наразі спеціальна комісія упродовж найближчих місяців має працювати над припиненням діяльності підприємства.

Зазначимо, ще у квітні цього року депутати Львівської міськради вирішили дозволити ЛКП "Зелене місто", яке очолює Вадим Ноздря, рекультивувати Грибовицьке сміттєзвалища замість ЛКП "Збиранка".

З цього часу функцієї замовника з рекультивації полігону здійснює ЛКП "Зелене місто". Однак тоді депутати залишили на ЛКП "Збиранка" обов'язки з безпечного утримання полігону.

Відтепер усім цим займатиметься ЛКП "Зелене місто", що стало правонаступником всього майна, прав та обов’язків "Збиранки".

 

Нагадаємо, 2 квітня директора Грибовицького сміттєзвалища Віталія Пугача затримали на отриманні хабара, він вимагав майже 5 мільйонів хабара за махінації у закупівлі. Його відсторонили від роботи, а суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 405 тис грн.

Додамо, у квітні Львівська ОДА звернулась в СБУ щодо надання правової оцінки проекту рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.