Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

храм св. Климента Шептицького

храм св. Климента Шептицького

Понеділок, 30 вересня 2019, 15:42

У Львові за п'ять мільйонів відреставрують келії костелу Казимира

Львівська міськрада замовила за 5,3 млн грн реставрацію колишніх келій храму св. Климента Шептицького.

Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради оголосило тендер у системі ProZorro на реставраційно-ремонтні роботи приміщень пам'ятки архітектури місцевого значення – колишніх келій костелу Казимира на вул. М. Кривоноса, 1, які переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2020 року.

Аукціон стартує 16 жовтня, а очікувана вартість послуг становить 5 360 344 грн.

Як вказано у закупівлі, під час реставрації у будинку відновлять 20 келій, облаштують та пофарбують підлогу, обштукатурять стіни, тощо.

Зазначимо, храм священномученика Климентія Шептицького (колишній костел Святого Казимира) – пам'ятка архітектури XVII століття у Львові. Він був побудований в 1656–1664 роках для ченців римо-католицького ордена реформатів.

У 2007 році костел передали УГКЦ під посвятою св. Климентія Шептицького. В корпусах монастиря реформатів і шпиталю милосердя розташований навчальний корпус Львівського державного університету внутрішніх справ.

Детальніше про храм священномученика Климентія Шептицького можна прочитати у матеріалі Варіантів з рубрики "Дронографія Львова".

Додамо, у 2018 році тут реставрували дах, усі роботи виконала фірма ТзОВ "Арка Пік", а нещодавно міськрада замовила за 4 млн грн реставрацію фасаду цього храму.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.