Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Галина Васильченко

П'ятниця, 27 вересня 2019, 12:07

Шістка асистентів підніматиме нардепку Васильченко на сьоме небо

Галина Васильченко

Нардепці Галині Васильченко з Голосу допомагатимуть 6 помічників, з них одна – за гроші.  

Народна депутатка з партії Голос Галина Васильченко зареєструвала 6 помічників. 

Лише одна з них – Андріана Шехлович – працюватиме за трудовим договором. Раніше вона не мала досвіду роботи з депутатами.

Всі інші: Андрій Рущак, Катерина Сойка, Орест Фільц, Олександр Золотухін та Святослав Літинський працюватимуть на громадських засадах. 

Досвід мав лише останній – Святослав Літинський. У 8-му скликанні він допомагав нардепу з "Народного фронту" Ігорю Васюнику, який цьогоріч відмовився йти у Верховну Раду через незаконне, на його думку, рішення Конституційного суду про проведення позачергових виборів.

Нагадаємо, у 2015 році громадський активіст Святослав Літинський виграв суд у міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і визнав виступ міністра російською мовою протиправним. Крім того, Літинський першим отримав українский паспорт, в якому друга сторінка не дублюється російською мовою. 

Зазначимо, що 21-річний помічник Галини Васильченко на громадських засадах Орест Фільц був координатор проекту Львівської міської ради Інноваційна весна. 

Додамо, у вересні Галина Васильченко офіційно увійшла до фракції партії "Голос".

Під час підрахунку голосів виборчою комісією лідер Голосу Святослав Вакарчук заявляв, що Богдан Дубневич, який балотувався у тому ж окрузі, незаконно випереджає Васильченко, оскільки, на його думку, відбулася крадіжка результатів голосування.

Нагадаємо, чоловік нардепки Васильченко допомагатиме на громадських засадах її однопартійниці Наталі Піпі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.