Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Білоус

Середа, 2 жовтня 2019, 15:15

Кума Садового звільнили з посади першого заступника Ганущина

Андрій Білоус

Депутати звільнили Андрія Білоуса з посади першого заступника голови Львівської облради.

Сьогодні, 2 жовтня, під час сесії Львівської обласної ради депутати таємним голосуванням підтримали рішення про дострокове припинення повноважень першого заступника голови обласної ради Андрія Білоуса.

Голосували 46 депутатів, два бюлетеня визнали недійсними, ще 44 депутатів проголосували "за" звільнення.

Ще 24 вересня фракції Самопомочі та Громадянської позицій заявили, що відмовляються брати участь у голосуванні. За словами голови Самопомочі у Львівській облраді Парасковії Дворянин, депутати цієї партії виступають за звільнення не лише заступників, але й голови облради Олександра Ганущина.

Зазначимо, 10 вересня, під час сесії Львівської обласної ради депутати визнали незадовільною роботу першого заступника голови обласної радии Андрія Білоуса. Раніще Ганущин висловив невдоволення роботою своїх заступників і допустив позитивне голосування за їхнє звільнення на черговій сесії облради.

У квітні 2017 року депутати обрали голову постійної комісії екології Андрія Білоуса першим заступником голови Львівської обласної ради замість Парасковії Дворянин, яку достроково звільнили із займаної посади.

На місцевих виборах у 2015 році він пройшов до облради у списку від партії Громадський рух "Народний контроль" (він був першим номером). Андрій Білоус є помічником-консультантом народного депутата України Дмитра Добродомовавін закінчив факультет журналістики ЛНУ ім. І.Франка та двічі був депутатом Львівської міської ради.

Також Білоус має родинні зв'язки з міським головою Львова Андрієм Садовим й у 2018 році він задекларував 365 тис грн зарплати, колекцію старовинних книг та 25 тис доларів готівки.

У травні цього року Варіанти поспілкувалися із Андрієм Білоусом на тему результатів президентських виборів та можливих сценаріїв розвитку подій в Україні з новим президентом Володимиром Зеленським. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.