Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

львівське сміття

львівське сміття

П'ятниця, 18 жовтня 2019, 12:12

Жидачів, Стрий та місто на Хмельниччині отримають гроші від Львова за прийом сміття

Львівська міськрада виділила 2,3 млн грн трьом містам, які приймають сміття зі Львова.

Сьогодні, 18 жовтня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення про надання субвенції місцевим бюджетам. Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Зокрема, з бюджету Львова виділять 2 308 060 грн трьом містам за прийом твердих побутових відходів зі Львова, відповідно до Меморандуму про співпрацю між Львівською міською радою та міськими радами Жидачева, Старокостянтиніва та Стрия. 

Відповідно до рішення, Старокостянтинівська міська рада Хмельницької області  отримає 1 534 485 грн, Жидачівська міська рада – 89 500 грн, Стрийська міська рада – 684 075 грн.

Ці кошти міста отримають як субвенцію на соціально-економічний розвиток території.

Нагадаємо, у вересні міськрада Львова передбачила 488 695 грн Буську за прийом сміття, а у вересні ця міськрада отримала від Львова 532 тис грн субвенції. На початку вересня мерія Львова також виділила 1,4 млн грн місту Старокостянтинів у Хмельницькій області.

Зазначимо, з 1 липня 2019 року повноваження з вивозу твердих побутових відходів повернулись від Львівської ОДА до міської ради Львова. Також у Львові планують розробити сайт про стан вивезення сміття зі Львова

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.