Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

проспект Чорновола

проспект Чорновола

Четвер, 14 листопада 2019, 10:44

Львів'яни вимагають ліквідувати окрему смугу для маршруток на проспекті Чорновола

Петицію з такою вимогою зареєстрували через те, що ця смуга руху спричинили транспортний колапс у цьому районі міста.   

14 листопада, на порталі е-петицій Андрій Боднар зареєстрував петицію з вимогою ліквідувати смуги для руху громадського транспорту по проспекті Чорновола.

За словами автора петиції, нововведена смуга руху для громадського транспорту уздовж проспекту Чорновола спричинили транспортний колапс у даному районі міста. 

"Під'їзд як приватного транспорту, так і громадського до центральної частини міста (в т.ч. і для транзиту через неї) значно погіршився. Транспортний потік, який сформований на ділянці із двох смуг від Варшавської до кільця змушений перелаштовуватися в одну смугу, що спричиняє тягнучки, як на пр.Чорновола, так і на самому кільці Чорновола-Липинського, відповідно і на доїздах до кільця по вул.Липинського, а також на прилеглих вулицях до пр.Чорновола" – йдеться у тексті петиції.

Автор петиції вимагає негайно ліквідувати смугу для руху громадського транспорту, та зробити її загальнодоступною для всіх категорій, а також відновити "заїзні кишені" для зупинки громадського транспорту по всій довжині проспекту Чорновола.

Наразі петиції набрали 0 голосів із 500 потрібних.

Нагадаємо, що електронні петиції у Львові були ввели з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.
 
Додамо, у вересні у Львові зареєстрували е-петицію з проханням дозволити автівкам після години-пік користуватися окремою смугою для громадського транспорту на пр. Чорновола.

Зазначимо, у липні тривав ремонт проспекту Чорновола, на ділянці від вул. Під Дубом до вул. Городоцька. Тут облаштували окрему слугу руху для громадського транспорту.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.