Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівводоканал

Четвер, 14 листопада 2019, 15:05

У Львівводоканалі розслідують загибель працівника

Львівводоканал

Чоловіка під дощем змусили ремонтувати трактор, через це у нього на робочому місці стався розрив аорти. 

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

У ЛМКП "Львівводоканал" заявили, що для розслідування нещасного випадку, який трапився із трактористом Іваном Сіданичем, створено комісію за участю Головного управління держпраці у Львівській області.

"Ми виконали усі вимоги трудового законодавства з розслідування цього випадку і з’ясування причин смерті на робочому місці. Відтак справу передано експертам і висновки розслідування будуть обов'язково оприлюднені. Зі свого боку профспілковий комітет та керівник підприємства особисто зустрічалися із сином померлого і гарантували допомогу родині" – зазначає голова профспілкового комітету Володимир Стадник.

У "Львівводоканалі" додають, на підприємстві суворо дбають про дотримання вимог техніки безпеки і охорони праці, а працівники виконують ті обов'язки, які прописані у посадових інструкціях.

Однак,  у спільноті "Варта-1" син загиблого Тарас Шевченко повідомив, що батько 25 років працював водієм трактора на КП. У день трагедії чоловіка під дощем та посеред калюж змусили ремонтувати трактор, хоч це і не входить у його обов’язки. Через це у чоловіка просто на робочому місці стався розрив аорти. Він помер.

Хлопець також зазначив, що ні керівництво комунального підприємства, ні профспілка не допомогли родині матеріально.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.