Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вибори

вибори

Понеділок, 18 листопада 2019, 17:00

У грудні на Стрийщині голосуватимуть майже 5 тисяч виборців

У грудні в Нежухівській ОТГ Стрийського району обиратимуть депутатів та сільського голову.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

У Нежухівській сільській об'єднаній територіальній громаді Стрийського району 29 грудня 2019 року відбудуться перші місцеві вибори депутатів і сільського голови, які призначила на своєму засіданні ЦВК ще 18 жовтня.

Виборчий процес у цій ОТГ розпочався 9 листопада, а наприкінці минулого тижня Стрийська районна виборча комісія сформувала Нежухівську сільську виборчу комісію у складі 9 осіб.

За словами начальниці відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Зоряни Павлів, на виборах Стрийському районі матиме можливість проголосувати майже 5 тисяч виборців.

До складу цієї ОТГ увійшли: Нежухівська сільська рада (села Нежухів, Райлів), Голобутівська сільська рада (село Голобутів), Завадівська сільська рада (село Завадів), Заплатинська сільська рада (села Заплатин, Діброва), Ланівська сільська рада (село Ланівка). 

Зазначимо, Нежухівська ОТГ, що на Стрийщині, отримала висновок на відповідність Конституції та законам України від Львівської ОДА ще у 2016 році. У Нежухівську громаду увійшли такі села: Голобутів, Завадів, Ланівка, Заплатин, Діброва, Нежухів, Райлів.

Нагадаємо, станом на сьогодні у Львівській області є 40 ОТГ, а у серпні Львівська область опинилася на 5 місці з кінця у рейтингу лідерів з формування спроможних громад.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.