Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Галицька РА

Понеділок, 25 листопада 2019, 15:42

У Галицькому районі з ожеледицею боротимуться десь на Різдво

Галицька РА

Галицька РА замовила реагенти для посипання вулиць за 195 тис грн.

Галицька районна адміністрація Львівської міської ради оголосила тендер у системі ProZorro на придбання спеціалізованої хімічної продукції – протиожеледного реагенту хлориду кальцію, яку переможець тендеру має поставити до 31 грудня 2019 року.

Аукціон стартує 27 листопада, а очікувана вартість послуг становить 195 000 грн.

Як йдеться у закупівлі, до кінця цього року переможець тендеру має поставити Галицькій РА 6 тонн протиожеледного реагенту хлориду кальцію для попередження та усунення зледеніння на дорогах і тротуарах міста у зимовий період.

У документі також зазначено, що гарантійний термін зберігання реагенту має бути не менше 24 місяців

Нагадаємо, у травні 2018 року львівські депутати підтримали петицію про відмову у Львові від використання піскосуміші. У влади міста вимагали: для посипання вулиць використовувати лише чисту сіль або знайти нешкідливі для взуття і лап тварин реагенти; на пішохідній частині використовувати лише механізоване прибирання; використовувати дрібні камінців, що вмерзають в сніг і створюють надійне зчеплення з підошвами взуття. 

У зв'язку з цим у Галицькому районі Львова застосовувавали нові реагенти, пішуфіт і кальцій хлорид, на які витратили на 4 млн грн, а для посипання вулиць інших районів Львова закупили піскосуміш.

Додамо, з кінця жовтня у місті розпочали підготовку снігоприбиральної техніки до роботи в зимовий період.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.