Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Білогорща

Білогорща

google.maps

Вівторок, 10 грудня 2019, 13:10

Білогорщани скаржаться на суб'єктивну візію львівських маршруток

Мешканці Білогорщі просять запустити до мікрорайону нові маршрутки та впорядкувати перевезення у вечірній час і святкові дні.

10 грудня, на порталі е-петицій Ярина Білецька зареєструвала петицію з вимогою запустити комунальний громадський транспорт для мікрорайону Білогорща.

За словами автора петиції, мешканці Білогорщі потребують впорядкування перевезення маршруткою у вечірній час та святкові дні.

"Ввечері маршрутка їздить "як хоче" чи "як може" з огляду на різні суб'єктивні чи об'єктивні причини. Інколи уже після 20 години добратись додому не можливо. Водії з'їжджають з маршруту на Левандівці, можуть не зупинитись, коли зупиняє пенсіонер. Проблематичне добирання в вихідні та святкові дні-мізерна кількість автобусів на маршруті,великий інтервал і непередбачуваний графік руху" – йдеться у тексті петиції.

Наразі петиції набрала 0 голосів із 500 потрібних.

Нагадаємо, що електронні петиції у Львові були ввели з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

Додамо, 22 жовтня у місті зареєстрували електронну петицію з проханням приєднати території Білогорщі до міста Львова.

Зазначимо, ще у 2018 році міськрада провела тендер щодо будівництва гравійної дороги від західного обходу Львова до мікрорайону "Білогорща", який виграла компанія "Онур". Завершення будівництва об'їзної дороги зі Львова до Білогорщі обійдеться місту у 28 мільйонів

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.