Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

театр ім. Лесі Українки

театр ім. Лесі Українки

Середа, 11 грудня 2019, 15:47

Львівська конторка забацає театру імені Лесі Українки люксичне фойє

Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки замовив ремонт фойє за 190 тис грн у львівської фірми.

Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки оголосив закупівлю у системі ProZorro на поточний ремонт фойє у приміщенні театру на вул. Городоцькій, 36 у Львові, який переможець тендеру розпочати до 30 грудня 2019 року. 

Аукціон стартував 10 грудня, участь у ньому взяла лише одне фірма – приватне підприємство "Арт-Модуль", яка запропонувала здійснити ремонт у приміщенні за 189 986 грн. Її й визнали переможцем тендеру, а початкова закупівлі становила 190 000 грн.

Як йдеться у закупівлі, підрядник повинен відремонтувати сходи, стіни та стелю у фойє театру, демонтувати існуючі бра й плафони, натомість здійснити монтаж 2-х лампових бра для ламп розжарювання.

За даними порталу YouControl, ПП "Арт-Модуль" зареєстроване з 2002 року у Львові, займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Керівником фірми є Володимир Костецький, а власником – львів'янин Зеновій Дмитришин. Розмір статутного капіталу підприємства становить 0 грн.

Нагадаємо, з лютого 2018 року директором-художнім керівником театру ім. Лесі Українки стала Ольга Пужаковська, голова ГО "Мистецька майстерня Драбина". Управління культури Львівської міської ради оголосило конкурс на цю посаду ще в липні 2017 року. Тоді директором театру хотіли стати 6 кандидатів.

Однак попередній директор театру, Микола Павлів, не погоджуючись із результатами конкурсу, подав позовну заяву в суд на управління культури Львівської міськради, вимагаючи поновлення його на роботі та стягнення вимушеного прогулу.

До Миколи Павліва театр ім. Лесі Українки очолював драматург Павло Ар'є. Художнім керівником театру він став у вересні 2016 року, однак влітку 2017 року він звільнився за власною ініціативою.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.