Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. Городоцька

вул. Городоцька

google.maps

Четвер, 26 грудня 2019, 14:22

У Львові облаштують третю смугу руху на вулиці Городоцькій

Львівські депутати підтримали е-петицію про розширення вул. Городоцької для розвантаження руху на виїзді з міста.

Сьогодні, 26 грудня, під час сесії Львівської міської ради депутати підтримали електронну петицію про розширення вул. Городоцької на виїзді з міста. "За" проголосували 42 депутати.

Зокрема, ще 2 жовтня, на порталі е-петицій Андрій Марків зареєструвавпетицію з вимогою розширити вулицю Городоцької на виїзді з міста, яка станом на 27 листопада цього року набрала необхідних 500 голосів на підтримку, відтак міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

За словами автора петиції, для розширення вулиці Городоцької на виїзді з міста необхідно починаючи з повороту до супермаркету "Метро" і до кільця створити окрему смугу для повороту на кільці на право. Для цього потрібно облаштувати широкий майданчик для зупинки маршруток на початку вказаної ділянки.

"При теперішньому стані справ довжина кишеньки для зупинки маршруток явно недостатня, маршрутки фактично перекривають і праву смугу здійснюючи висадку і посадку пасажирів, тоді як для руху залишається лише 1 смуга.
Додатковий плюс створення окремої смуги - розвантажить кільце від автотранспорту який повертає праворуч" – йдеться у тексті петиції.

Нагадаємо, що електронні петиції у Львові були ввели з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.