Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Андрій Садовий

Середа, 22 січня 2020, 13:15

Садовий шукає авто для Коровайника за 200 тисяч гривень

Андрій Садовий

Управління земресурсів Львівської міськради замовило авто для службових поїздок за 212 тис грн.

Управління земельних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради оголосило тендер у системі ProZorro на послуги автотранспорту для службових поїздок, які переможець тендеру має поставляти до 31 грудня 2020 року.

Аукціон стартує 31 січня, а очікувана вартість послуг становить 212 600 грн.

 

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має надати для перевезень службовців мерії одне легкове авто, седан або хечбек, випуску не раніше 2004 року, об’ємом двигуна не більше 2000 куб.м (пробіг авто – 18 500 км, а кількість робочих годин – 1 580 год),

Виконавець також забезпечує:

- щоденний медичний огляд водія перед виїздом;

- наявність страхування автотранспортного засобу та водія;

- наявність обладнання та матеріально-технічної бази, необхідної для надання послуг;

- забезпечення подачі автотранспорту за запитом в робочі дні тижня з 8.00 до 16.00 год не пізніше, ніж через 5-15 хвилин після замовлення;

- надання транспорту з водієм у вихідні і святкові дні на підставі попереднього письмового замовлення;

- забезпечення поїздок автотранспортом з водієм у межах Львова та Львівської області.

Закупівлі здійснюється за рахунок коштів міського бюджету Львова на 2020 рік, а управління земельних ресурсів очолює Сергій Коровайник. У грудні 2019 року суд скасував заставу у 153 тис грн для Сергія Коровайника у справі будівництва індустріального парку у Львовій й відпустив його на поруки.

Нагадаємо, нещодавно департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради замовив три авто для службових поїздок за 681 тис грн, кірм цього міськрада виставила на аукціон службове авто міського голови Львова Андрія Садового, яке продають за 110 тис грн, однак хочуть отримати 1 млн грн.

Додамо, у березні 2019 року Львівська міськрада замовила послуги таксі за 1,6 млн грн для членів виконкому, а у січні минулого року року міськрада замовляла 3 легкових авто для службових поїздок у ЛКП "Ратуша-сервіс".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.