Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Сергій Коровайник

ФБ Садового

Середа, 11 грудня 2019, 10:00

Чиновнику Садового скасували заставу і відпустили на поруки

Сергій Коровайник

Суд скасував заставу у 153 тис грн для Сергія Коровайника й відпустив його на поруки.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду провела засідання у справі зловживання владою в.о. директора департаменту містобудування Львівської міськради Сергія Коровайника щодо будівництва індустріального парку у Львові та скасувала заставу для чиновника.

Зокрема, суд скасував рішення про грошову заставу у 153 680 грн та вимогу здати закордонний паспорт, натомість задовольнив клопотання про взяття Коровайника на поруки.

Свою підтримку та готовність взяти на поруки Сергія Коровайника висловили колишні народні депутати України Любомир Зубач та Олег Лаврик, заступники міського голови Львова Ірина Маруняк, Галина Слічна та Сергій Бабак, а також депутати ЛМР Любомир Босаневич, Олена Пасевич і Тарас Кльофа.

Нагадаємо, 29 листопада суд призначив Сергію Коровайнику заставу у 153 680 тисячі замість 7 млн грн, які вимагала прокуратура, а на початку грудня Вищий антикорупційний суд України скасував заставу у 1,5 млн грн для міського голови Львова Андрія Садового й відпустив його під особисте зобов'язання.

Як пояснили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, через оборудки із землею на території Рясне-Руської, до якої причетні мер Львова та Сергій Коровайник, держава втратила 93,5 млн грн, а у цій справі ще у 2015 році до прокуратури звернулися понад 60 осіб із заявами про незаконне відчуження їх землі.

Додамо, Сергій Коровайник працює у Львівській міськраді з 2003 року. У  2015 році він замінив на посаді директора департаменту містобудування міськради Андрія Павліва, який написав заяву на звільнення. У 2017 році Коровайник задекларував 306 тис грн доходу.

У травні цього року Коровайник отримав догану від мера Львова за допущення руйнування пам’ятки у Стрийському парку фірмою адвокатів Григорія Козловського.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.