Сьогодні, 31 січня, виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення про реконструкцію ТзОВ "Лем Стейшн" частини нежитлової будівлі під літерою "А-3" для реалізації інвестиційного проекту "Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору" на вул. Д. Вітовського, 57 у м. Львові.
За словами директора ТзОВ "Лем Стейшн Михайла Лемака, на місці будівлі А-3 трамвайного депо, площею 2 тисяч кв.м, створять інноваційно-креативний простір, який включатиме: зони кворкінгу для ІТ класу та дизайнерів, які будуть розділені на декілька рівнів, місця роботи для фрілансерів, 30% площі приміщення займатиме зона харчування. Як повідомляли Варіанти раніше, трамвайне депо на вулиці Сахарова не використовують як приміщення для ремонту трамваїв, тепер воно пустує. Основною вимогою міста було те, щоб там не було торгових площ, готелів, великого ресторану, а щоб акцент був на навчанні і інноваційності працівників. Загалом на всій території депо підприємство має створити робочий простір та простір подій, центр навчання та розвитку, майстерні, гастрономічний простір (кафе), облаштувати авто- та велопарковки, а також насадити дерев. За даними порталу YouControl, ТзОВ "Лем Стейшн" засноване у 2016 році і займається організацією конгресів і торгівельних виставок. Його засновниками є шестеро осіб: Марк Зархін – відомий львівський ресторатор; Тарас Кицмей – співзасновник ІТ-компанії SoftServe; Тарас Добрянський – колишній позаштатний радник міського голови Львова, львівський готельєр, якого пов'язують зі скандалом довкола одного з найдорожчих готелей міста – "Леополіс"; Олег Дрінь – представник Фінської інвестиційної компанії K.Hartwall Invest, керував такими проектами у Львові як "Леополіс" та "Опера Пасаж"; Дмитро Косарєв – один зі співзасновників ІТ-компанії N-iX у Львові та Lviv QA School; Олег Мацех – екс-директор ЛКП "Лев", колишній експерт "Реанімаційного пакету реформ".
Нагадаємо, раніше ТОВ "Лем Стейшн", отримало в оренду на 50 років територію трамвайного депо площею близько 4,9 тис кв.м, а також будівлю на вул. Братів Тимошенків, 4, після вирішення судових спорів, пов’язаних із правом власності на неї. На цій території фірма має за 4 роки створити інноваційно-креативний простір, облаштувати прилеглу територію і прокласти необхідні інженерні мережі. Вартість інвестицій у реконструкцію депо становить 30 млн грн. Додамо, у липні 2018 року виконавчий комітет Львівської міської ради визначив переможцем інвестиційного конкурсу на реалізацію інвестиційного проекту із реконструкції трамвайного депо для створення інноваційно-креативного простору ТзОВ "Лем Стейшн".
Як повідомляли Варіанти раніше, ТзОВ "Лем Стейшн" було єдиним учасником конкурсу на створення інноваційно-креативного простору в трамвайному депо, що на вулиці Сахарова.
Сьогодні, 31 січня, виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення про реконструкцію ТзОВ "Лем Стейшн" частини нежитлової будівлі під літерою "А-3" для реалізації інвестиційного проекту "Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору" на вул. Д. Вітовського, 57 у м. Львові.
За словами директора ТзОВ "Лем Стейшн Михайла Лемака, на місці будівлі А-3 трамвайного депо, площею 2 тисяч кв.м, створять інноваційно-креативний простір, який включатиме: зони кворкінгу для ІТ класу та дизайнерів, які будуть розділені на декілька рівнів, місця роботи для фрілансерів, 30% площі приміщення займатиме зона харчування.
Як повідомляли Варіанти раніше, трамвайне депо на вулиці Сахарова не використовують як приміщення для ремонту трамваїв, тепер воно пустує. Основною вимогою міста було те, щоб там не було торгових площ, готелів, великого ресторану, а щоб акцент був на навчанні і інноваційності працівників.
Загалом на всій території депо підприємство має створити робочий простір та простір подій, центр навчання та розвитку, майстерні, гастрономічний простір (кафе), облаштувати авто- та велопарковки, а також насадити дерев.
За даними порталу YouControl, ТзОВ "Лем Стейшн" засноване у 2016 році і займається організацією конгресів і торгівельних виставок. Його засновниками є шестеро осіб:
Марк Зархін – відомий львівський ресторатор;
Тарас Кицмей – співзасновник ІТ-компанії SoftServe;
Тарас Добрянський – колишній позаштатний радник міського голови Львова, львівський готельєр, якого пов'язують зі скандалом довкола одного з найдорожчих готелей міста – "Леополіс";
Олег Дрінь – представник Фінської інвестиційної компанії K.Hartwall Invest, керував такими проектами у Львові як "Леополіс" та "Опера Пасаж";
Дмитро Косарєв – один зі співзасновників ІТ-компанії N-iX у Львові та Lviv QA School;
Олег Мацех – екс-директор ЛКП "Лев", колишній експерт "Реанімаційного пакету реформ".
Нагадаємо, раніше ТОВ "Лем Стейшн", отримало в оренду на 50 років територію трамвайного депо площею близько 4,9 тис кв.м, а також будівлю на вул. Братів Тимошенків, 4, після вирішення судових спорів, пов’язаних із правом власності на неї.
На цій території фірма має за 4 роки створити інноваційно-креативний простір, облаштувати прилеглу територію і прокласти необхідні інженерні мережі. Вартість інвестицій у реконструкцію депо становить 30 млн грн.
Додамо, у липні 2018 року виконавчий комітет Львівської міської ради визначив переможцем інвестиційного конкурсу на реалізацію інвестиційного проекту із реконструкції трамвайного депо для створення інноваційно-креативного простору ТзОВ "Лем Стейшн".
Як повідомляли Варіанти раніше, ТзОВ "Лем Стейшн" було єдиним учасником конкурсу на створення інноваційно-креативного простору в трамвайному депо, що на вулиці Сахарова.