Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Григорій Козловський

Четвер, 20 лютого 2020, 13:30

Козловський запропонував Садовому показати яйця на проспекті Свободи

Григорій Козловський

Григорій Козловський знову запропонував Андрію Садовому облаштувати дво поверховий підземний паркінг на проспекті Свободи.    

Сьогодні на сесії Львівської міської ради під час обговорення питання про затвердження інвестиційного проекту "Реконструкція пл. Є. Петрушевича з будівництвом підземного багаторівневого майданчика для паркування" депутат Григорій Козловський від Блоку Петра Порошенка знову запропонував міському голові Львова Андрію Садовому збудувати підземний паркінг на проспекті Свободи.

Він наголосив, що проблема з паркування у центрі міста є не лише у "Гранд готелю", а й у всіх інших готелів, ресторанів та торгових центрів, які розташовані у центральній частині Львова і готові до співучасті у будівництві паркінгу.

"В Європі це нормальна практика, там є паркінги на 8 поверхів. Я розумію, що у Львові 8 поверхів ми не можемо, тому що у нас є проблема грунтових вод, але 2 поверхи по три метри між Тарасом Шевченка і Оперним – без проблем. Там є 15 тисяч квадратних метрів – особисто міряв. А між Шевченка і Матінкою Божою є 5 метрів висоти до склепіння, там можна зробити під автобуси. Взагалі жодних проблем. Просто треба "показати яйця", Андрій Іванович" – заявив Григорій Козловський.

Міськи голов Львова запропонував директорці департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Ірині Маруняк опрацювати цю ідею та разом з фахівцями дослідити можливість її реалізації.

Нагадаємо, 19 вересня 2019 року під час сесії Львівської міськради депутат Григорій Козловський запропонував міському голові Андрію Садовому облаштувати паркінг на площі перед Оперним театром та заявив, що готовий викупити 50 паркомісць для "Гранд готелю".

Раніше у Львові  зареєстрували електронну петицію з проханням ліквідувати парковки та літні майданчики на проспекті Свободи, які перешкоджають руху пішоходів. А петиція щодо ліквідації парковки біля Гранд Готелю за три тижні набрала більше 500 голосів, однак депутати міськради не підтримали петицію з проханням забрати парковку біля Гранд Готелю.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.