Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

авто

Середа, 11 березня 2020, 11:45

Коровайника возитиме львівське комунальне підприємство

авто

Управління земресурсів Львівської міськради замовило авто для службових поїздок за 212 тис грн у ЛКП "Ратуша-сервіс".

Управління земельних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради провело тендер у системі ProZorro на послуги автотранспорту для службових поїздок, які переможець тендеру має поставляти до 31 грудня 2020 року.

Аукціон стартував 21 лютого, участь у ньому взяли ЛКП "Ратуша-сервіс" та підприємець Назарій Кручок, які запропонували надати послуги за 212 544,40 грн і 212 600 грн відповідно. переможцем обрали комунальне підприємство, а вартість послуг становила 212 600 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має надати для перевезень службовців мерії одне легкове авто, седан або хечбек, випуску не раніше 2004 року, об’ємом двигуна не більше 2000 куб.м (пробіг авто – 18 500 км, а кількість робочих годин – 1 580 год),

Виконавець також забезпечує:

- щоденний медичний огляд водія перед виїздом;

- наявність страхування автотранспортного засобу та водія;

- наявність обладнання та матеріально-технічної бази, необхідної для надання послуг;

- забезпечення подачі автотранспорту за запитом в робочі дні тижня з 8.00 до 16.00 год не пізніше, ніж через 5-15 хвилин після замовлення;

- надання транспорту з водієм у вихідні і святкові дні на підставі попереднього письмового замовлення;

- забезпечення поїздок автотранспортом з водієм у межах Львова та Львівської області.

Закупівлі здійснюється за рахунок коштів міського бюджету Львова на 2020 рік, а управління земельних ресурсів очолює Сергій Коровайник. У грудні 2019 року суд скасував заставу у 153 тис грн для Сергія Коровайника у справі будівництва індустріального парку у Львовій й відпустив його на поруки.

Нагадаємо, раніше департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради замовив три авто для службових поїздок за 681 тис грн, крім цього "Адміністрація міського голови" Львівської міськради замовила авто для поїздок за 960 тис грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.