Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Максим Козицький

Четвер, 5 березня 2020, 17:31

Козицький шукає заміну Микичак

Максим Козицький

Львівська ОДА оголосила конкурс на посаду директора департаменту  охорони здоров’я.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

У Львівській ОДА оголосили конкурс на зайняття вакантної посади директора департаменту  охорони здоров’я облдержадміністрації.

Основними вимогами до кандидатів є: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра; досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років, вільне володіння державною мовою.

Для участі в конкурсі потрібно подати декларацію про доходи за 2019 рік, усі документи приймають до 12 березня 2020 року ,а сам конкурс стартує 17 березня.

Зазначимо, раніше цей департамент очолювала Ірина Микичак, яку звільнили  з посади у грудні 2019 року.

Додамо, 19 листопада 2019 року на сесії Львівської обласної ради фракції Самопоміч, Громадянська позиція та ВО "Свобода" підписали звернення, у якому пропонували звільнити Ірину Микичак з посади директорки департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА. Натомість голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин заявив, що звільнення Микичак вигідне лише для Самопомочі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.