Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

МАФ на пр. Чорновола, 57

city-adm.lviv.ua

Вівторок, 10 березня 2020, 09:38

МАФ на Чорновола демонтують у примусовому порядку

МАФ на пр. Чорновола, 57

За рішенням виконкому на проспекті Чорновола, 57 розпочали демонтаж незаконно встановленого МАФу.

Сьогодні, 10  березня, виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення про примусовий демонтаж МАФу на пр. Чорновола, 57. 

Відтак, до 13 березня Шевченківська районна адміністрація має примусово демонтувати незаконну споруду на пр. Чорновала, яку встановив ТОВ "Західуніверсал плюс", що займається роздрібною торгівлею тютюновими виробами в спеціалізованих магазинах.

Також Львівська міська рада готує матеріали у правоохоронні органи щодо притягнення до відповідальності осіб, які приймали незаконні рішення щодо МАФу на пр. Чорновола, 57. 

Зазначимо, раніше підприємець отримав дозвіл на розміщення магазину на площі 56 м² на пр. Чорновола, 57,  натомість встановили конструкцію розміром понад 120 м². 

9 грудня 2019 року за рішенням виконкому зі скандалом розпочали демонтаж незаконно встановленого МАФу. Тоді забрали металеву та дерев’яну огорожі та відключили електропостачання від "Львівобленерго". Також у міськраді наголошували, що планують обстежити усі МАФи підприємця, який незаконно захопив ділянку на пр. Чорновола, 57.

Як наголосили у юридичному департаменті міськради, попереднє рішення про знесення МАФу було зупинено Львівським окружним адміністративним судом.

«Незважаючи на ці факти, виконавчі органи міської ради продовжують вживати всіх заходів для унеможливлення функціонування цієї споруди. Також будемо вимагати притягнення до відповідальності осіб, які приймали незаконні рішення. Міська Інспекція ДАБК також винесла припис про припинення незаконних робіт та про знесення об"єкта", – повідомили в юридичному департаменті міськради.

Додамо, у місті проведуть інвентаризацію МАФів у всіх районів та демонтують ті, яких немає у схемі розміщення тимчасових споруд.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.