Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

кінопалац ім. О. Довженка

Четвер, 12 березня 2020, 15:40

До 3 квітня кінотеатри можуть приходити до львів'ян лише уві сні

кінопалац ім. О. Довженка

До 3 квітня у Львові призупинили роботу всіх кінотеатрів.

Сьогодні, 12 березня, на засіданні міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції, прийняли рішення призупинити роботу всіх кінотеатрів Львова на час карантину, з 12 березня до 3 квітня включно.

Відтак, від сьогодні припинено показ фільмів у всіх кінотеатрах міста.

"Міські установи ми можемо легко закрити, але з приватними складніше. Потрібно розробити чітке рішення, яке буде стосуватись всіх кінотеатрів Львова", – додав заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Нагадаємо, з 12 березня до 3 квітня в Україні запровадили карантин в навчальних закладах та обмежили проведення масових заходів. Також міська комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення з 12 березня до 3 квітня призупинити навчання у школах і дитячих садочках Львова. Таке ж рішення прийняла й Львівська ОДА.

На час карантину в УГКЦ дозволили не цілувати ікони і слухати служби з дому.

Варіанти побували на брифінгу міського голови Львова Андрія Садового щодо обмежувальних заходів у Львові, які вводить Львівська міська рада для убезпечення мешканців від поширення респіраторних захворювань, зокрема вірусу COVID-2019.

Додамо, Львівська опера також до квітня скасувала усі вистави через коронавірус.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.