Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львів

Середа, 18 березня 2020, 10:00

У Львові з підозрою на коронавірус госпіталізували більше 20 людей

Львів

Станом на ранок у Львові 24 людини госпіталізували з підозрою на коронавірус.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Станом на ранок, 17 березня, у Львові є 24 людини, госпіталізовані з підозрою на коронавірус.

За словами заступниці міського голови з гуманітарних питань та керівниці штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції Галини Слічної, випадки наразі не підтверджені, аналізи скерували до Києва для дослідження.

"У Львові є 24 людини госпіталізовані, у всіх є епідаманмез – основи для підозри на коронавірус. В першу чергу, це те, що людина була за кордоном. З цих 24 людей є всі ознаки на захворювання, але лабораторно підтверджено того нема. Всі матеріали скеровано в Київ для проведення аналізів. З цих 24 осіб 12 – це мешканці міста Львова. Всі люди молодого віку, котрі повернулись з-за кордону", – заявила Галина Слічна.

Нагадаємо, з 12 березня до 3 квітня в Україні запровадили карантин в навчальних закладах та обмежили проведення масових заходів, також Україна закрила кордон для іноземних громадян.

Станом на ранок 18 березня, в Україні зафіксували 14 випадків зараження коронавірусом та дві смерті. 13 березня через коронавірус померла людина – 71-річна жінка з Житомирської області.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.