Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

коронавірус

Неділя, 22 березня 2020, 10:48

21 особа з підозрою на коронавірус зареєстрована на Львівщині за останні 12 годин

коронавірус

У період з вечора 21 березня до ранку 22 березня у Львівській області з підозрою на коронавірус зареєстровано 21 пацієнт, загальна їх кількість становить 84 особи.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Із загальної кількості пацієнтів на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні перебуває 53 особи, на самоізоляції знаходяться 30 осіб. Стан усіх хворих - середньої важкості або близький до задовільного,  - зазначено у повідомлені. 

У одної пацієнтки - наближений до важкого, саме вона, як можна зрозуміти з довідки, знаходиться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії.

Ще у одного пацієнта - позитивний результат тесту на коронавірус, але він, як запевняють офіційні особи, вилікувався, тому інформації в довідці про те, де він зараз знаходиться, немає.

Пацієнти, які були зареєстровані за останні 12 годин, з міста Львова, Дрогобицького, та Стрийського, Кам’янка-Бузького районів, Тернопільської та Рівненської областей, - сказано у повідомлені.

Нагадаємо, з 12 березня до 3 квітня в Україні запровадили карантин в навчальних закладах та обмежили проведення масових заходів, також Україна закрила кордон для іноземних громадян.

 

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.