Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

швидка допомога

Понеділок, 23 березня 2020, 10:30

Лікарям швидких не дозволили робити тести на коронавірус

швидка допомога

Експрес-тести на коронавірус будуть проводити у разі підозри на коронавірус тільки лікарі певних закладів охорони здоров’я.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України на своїй сторінці у Фейсбуці.

Міністерство охорони здоров'я наголосило, що експрес-тести будуть використовуватися лікарями закладів охорони здоров'я для "санітарного сортування", тобто медики мають зробити два тести: один на грип і експрес-тест на коронавірус.

"Якщо у вас є симптоми гострого респіраторного захворювання, телефонуйте до свого сімейного лікаря. Екстрена медична допомога виїжджає тільки на ургентні випадки. Медичні працівники екстреної допомоги не будуть проводити тест на COVID-19", – йдеться у повідомленні. 

Якщо експрес-тест підтверджує коронавірус, лікарі мають узяти додатковий зразок для його підтвердження в лабораторії за допомогою тесту на ПЛР. Після цього можна казати про підтверджений випадок захворювання та вживати необхідні протиепідемічні заходи".

 

Нагадаємо, вчора, 22 березня, на Львівщині зафіксовано другий випадок коронавірусної хвороби COVID-19. з 12 березня до 3 квітня в Україні запровадили карантин в навчальних закладах та обмежили проведення масових заходів, також Україна закрила кордон для іноземних громадян.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.