Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

розчинники

Галицька митниця

Четвер, 2 квітня 2020, 11:35

До Львова з Польщі хотіли завести психотропні речовини під виглядом розчинників

розчинники

86 літрів розчинника у металевих банках вилучили та передали правоохоронним органам.

Про це повідомила прес-служба Галицької митниці Держмитслужби України.

В один із підрозділів митного оформлення Галицької митниці Держмитслужби подали митну декларацію на товар "розчинники в асортименті". Отримувачем значилось одне з приватних підприємств Львова, а відправником - підприємство з Республіки Польщі.

Під час митного контролю через застосування системи управління ризиками посадова особа митниці провела відбір взірців та скерувала їх на дослідження у спеціалізовану лабораторію. За результатами цього дослідження, у складі проб було виявлено гамма-бутиролактон, який є в переліку таблиці "Психотропні речовини, обіг яких обмежено і стосовно яких допускається виключення деяких заходів контролю".

До митного контролю та митного оформлення товару за цією митною декларацією дозволу на право ввезення наркотичних засобiв, психотропних речовин і прекурсорiв, який би мала видати Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, не подавали.

Отже, в діях службових осіб приватного підприємства м. Львова є кваліфікаційні ознаки, передбачені ст. 309 КК України. 86 літрів розчинника вилучено та передано правоохоронним органам.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.