Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівська область

П'ятниця, 3 квітня 2020, 15:46

На Львівщині облаштують контрольні пункти на в'їзді та виїзді з області

Львівська область

Уряд вимагає встановити блокпости між усіма областями, а також обмежити під час погіршення епідемічної ситуації переміщення мешканців.

Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів України.

Кабінет міністрів на час карантину доручив встановити контрольні пункти між усіма областями.

Зокрема, обласним державним адміністраціям доручили встановити особливий режим на в'їздах і виїздах з території областей, а також організувати моніторинг стану здоров'я людей шляхом безконтактного вимірювання температури.

"Створити на в’їздах і виїздах на/з території областей контрольно-пропускні пункти, залучати в установленому порядку для роботи в цих пунктах військовослужбовців, працівників, матеріально-технічні та транспортні засоби підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, частин та підрозділів Міністерства оборони та Міністерства внутрішніх справ" – йдеться у постанові.

Крім того, регіонам дозволили у разі погіршення епідемічної ситуації обмежувати переміщення між областями.

Нагадаємо, в Україні заборонили ходити вулицями без паспорта та групою більше, ніж двоє, заборонили відвідувати парки і ходити у магазини без маски, а людям на самоізоляції дозволили виходити у магазини на відстань до двох кілометрів від дому.

Станом на сьогодні на Львівщині зафіксували 13 випадків зараження коронавірусом. У МОЗ затвердили новий алгоритм надання медичної допомоги хворим на коронавірус.

Додамо, 25 березня Кабінет міністрів продовжив карантин в Україні до 24 квітня, а також ввів режим надзвичайної ситуації на всій території країни. З 24 березня на Львівщині ввели режим надзвичайної ситуації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.