Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

будівництво у Львові

Понеділок, 27 квітня 2020, 16:30

Київська фірма розроблятиме план забудови території Сільмашу

будівництво у Львові

Львівська міськрада замовила у київської фірми за 245 тис грн детальний план території колишнього заводу "Сільмаш".

Управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради провело тендер у системі ProZorro на детальний план території у районі вул. Т. Копистинського, вул. Любінської, вул. Городоцької, який переможець тендеру має здійснити до 1 грудня 2020 року.

Аукціон стартував 16 березня, участь у ньому взяли шість підприємств, а переможцем обрали ТОВ "Архітектурно-просторове планування", яке запропонувало здйснили роботу за 245 800 грн. Додамо, очікувана вартість послуг становила 652 220 грн.

Як вказано у закупівлі, згідно із рішенням тендерного комітету управління архітектури від 25 лютого цього року щодо затвердження тендерної документації на закупівлю, переможець тендеру повинен розробити детальний план забудови території колишнього заводу "Сільмаш", який складатиметься у два етапи:

- 1-ий етап – розроблення проектного плану детального плану в скороченому обсязі для проведення громадського обговорення та розгляду архітектурно-містобудівною радою;

- 2-ий етап – завершення розроблення детального плану в повному об'ємі після проведення громадського обговорення та розгляду архітектурно-містобудівною радою. 

Крім цього, при розробці детального плану переможець тендеру має визначити місце для будівництва на цій території храму.

За даними порталу YouControl, ТОВ "Архітектурно-просторове планування" зареєсроване у Києві з січня 2018 року, займається діяльністю у сфері архітектури. Керівницею і власницею фірми є Наталія Садова, мешканка Київської області. Розмір статутного капіталу підприємства становить 40 000 грн.

Нагадаємо, у Львові біля "Сільмашу" на місці особняка збудуть 7-поверхівку з дитячим садочком.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.