Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

медики

Понеділок, 27 квітня 2020, 13:43

МОЗ перевірить, якість захисних костюмів, які закупили для львівських медиків

медики

Міністерство охорони здоров'я розпочало перевірку регіонів, щодо якості костюмів індивідуального захисту для медичних працівників.   

Про це повідомляє "Українська правда".

Міністерство охорони здоров'я розпочало перевірку регіонів, щодо якості костюмів індивідуального захисту для медичних працівників. 

"Зараз ми розпочинаємо перевірку того, що закуповувалось та його якості. МОЗ ще на минулому тижні розіслало відповідні запити  до державних адміністрацій. Ми хочемо, щоб нам чітко повідомили в розрізі кожного регіону, що закуповувалось, куди це постачалось та яким стандартам відповідає.  Бачимо непоодинокі випадки, коли закуповуються не костюми біологічного захисту, а костюм малярів. Так не може продовжуватися, тому ми проведемо перевірку та зробимо висновки" – розповів глава МОЗ Максим Степанов.

Стосовно виділення коштів та контролю закупівель, Максим Степанов зазначив:

"Коли кошти виділяються органами місцевого самоврядування питання виділення коштів та закупівлі засобів індивідуального захисту, знаходиться на контролі та в зоні відповідальності місцевої влади. Звісно, МОН теж контролює цей процес – що саме та в який спосіб закуповується" – додав міністр.  

Нагадаємо 14 квітня Стрийська центральна районна лікарня закупила 960 одноразових костюмів.

Зазначимо, лікарні Львівщини мають костюми біозахисту менше ніж на один день активного використання.

Додамо, медики Львівської інфекційної лікарні не забезпечені респіраторами і костюмами біозахисту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.