Зміст статті

18 травня 2020олександр ковальчук

Jonathan Livingston "Дурман" (2020)

Породільний диск комічних куплетів від місцевих мавпувальників співачки Anohni.

Сатанинський мюзак від фейкового колективу Jonathan Livingston на новому EP "Дурман".

Косплейна впертість гурту Jonathan Livingston в ідіотичному мавпуванні бароко-попової творчости співачки Anohni дійшла у своїй пародійній діяльності до логічного кінця.

Їм вже давно (після дисків "Під зеленими осокорами" та "Хто я?") радили перейти на софісті-поп або, принаймні, перестрибнути блохами на співи Руфуса Вайнрайта. Але хлопчики вперто, а нині навіть й пащекувато, несуть несусвітню пургу про сни, смерть, спокуси і навіть Біблію, тобто про те, про що вони у своїй фейковій діяльності не мають навіть щонайменшого поняття.

Безпардонне пародіювання світу співачки Anohni (а також колективу Antony and the Johnsons) ще колись прилетить їм кармою, а їхній треш, напевне, знайде у морі іншого трешу української культури, а-ля Скажене весілля, якесь саундтрекове втілення, типу, стрічки Animal Factory (2000).

Вокаліст так вже в муках народжує горлом з себе Anohni, що здається, ось-ось з його, і з його лона колонами полізуть на білий світ полчища жаб. Ніхто не знає навіщо тут такі пародійні нюанси (не схоже, що вони навіть самопародійні) у нанизуванні графоманської лірики: "яблуневий туман, як солодкий дурман, розливає шаман, кричить його барабан" у вершинці мук породільних, треці "Храм", але це не так пародія на Anohni, як рагульська реінкарнація пісні В'ячеслава Добриніна "Синій туман" (ніби вони хоча б приблизно Мішель Гуревич, яка з канадських берегів ностальгує за тінями радянської естради, наприклад, на треці "Temptation" з цьогорічного альбому "Ecstasy in the Shadow of Ecstasy").

Комедійні куплети від фальшивого колективу Jonathan Livingston у своїх порнографічних привітах сатанинській музичці Христини Соловій нагадують деякі аспекти рожевого мюзиклу Onna no kappa (2011) Сіндзі Імаоки про еротичну любов однієї дівчинки до каппа. Там вона, наприкінці фільму, мусила поміж чарівних лісових краєвидів викакати з себе породільними потугами увесь свій ментальний геморой (здоровенну каменюку), щоб оновленою та окриленою увійти у нове життя. Вона, власне, змогла, а от хлопчикам з гурту Jonathan Livingston – ніяк не вдається.

Автор: олександр ковальчук

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.